Jak zadbać o swoją urodę przed ślubem?

Jak zadbać o swoją urodę przed ślubem?

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie, które wymaga wielu przygotowań. Panny Młode chcą w tym dniu wyglądać wyjątkowo i pięknie. Przygotowania do tego dnia zaczynają już na długo wcześniej. Jeśli chcesz w dniu swojego ślubu mieć nieskazitelną cerę i lśniące włosy, to sprawdź nasze porady!

Nie odkładaj pielęgnacji cery na ostatnią chwilę

Największy błąd, jaki popełniają Panny Młode jest zajęcie się kondycją swojej cery tuż przed ślubem. Niestety, często jest już za późno na uzyskanie "efektu WOW". Jeśli zależy nam na tym, aby nasza cera była promienna, gładka i nieskazitelna w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub, to odpowiednią pielęgnacją powinnyśmy się zająć się znacznie wcześniej. Wizyty w salonie kosmetycznym warto zaplanować już na początku ślubnych przygotowań. Na jakie zabiegi warto się zdecydować? Przede wszystkim, najlepszym rozwiązaniem będzie umówienie się na konsultacje. Profesjonalna kosmetyczna Białystok z pewnością doradzi nam, jakiego rodzaju zabiegi sprawdzą się w przypadku naszej cery. Do najpopularniejszych zabiegów możemy zaliczyć różnego rodzaju peelingi, zabiegi oczyszczające, nawilżające czy mezoterapię igłową. Odpowiednia seria zabiegów z pewnością sprawi, że nasza cera na ślubie będzie prezentować się wręcz nieskazitelnie!

Zmiana fryzury przed ślubem - o czym warto pamięać?

Wiele kobiet decyduje się na wyjątkową fryzurę na ślub. W tym celu niezbędna jest wizyta u fryzjera, który wykona dla nas kilka próbnych upięć. Dzięki temu będziemy mogły wybrać tę wersję, która najbardziej nam odpowiada. Zanim jednak zdecydujemy się na odpowiednią fryzurę, zastanówmy się, czy chcemy zmienić kolor lub długość włosów. Gdy zdecydujemy się na to po ustaleniu odpowiedniej fryzury na ślub, jej wykonanie może być niemożliwe. Takich zmian warto dokonać zatem odpowiednio wcześniej. Nie eksperymentujmy też zbytnio z kolorem. Podstawmy na sprawdzoną opcję, aby uniknąć niespodzianek. W przypadku koloryzacji doskonale sprawdzi się Cece - farba do włosów, która doskonale pokryje nawet siwe włosy, a dodatkowo odpowiednio je nawilży.

Pielęgnacja włosów

Koloryzacja czy ścięcie włosów to niezwykle istotne aspekty. Warto jednak pamiętać o regularnej pielęgnacji włosów za pomocą odpowiednich kosmetyków. Ich stosowanie należy rozpocząć najlepiej na kilka miesięcy przed ślubem. Dzięki temu, efekt w dniu ślubu z pewnością będzie zauważalny. Przede wszystkim powinniśmy stosować regenerujące szampony oraz nawilżające odżywki do włosów. Warto również pamiętać, aby po każdym suszeniu stosować olejki, które zabezpieczają końcówki przed przesuszeniem i wykruszaniem. To spowoduje, że nasze włosy w dniu ślubu będzie gęste, zdrowe i pełne blasku.